<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 26. 08. 2019
Flamenco: Bulerías

Flamenco: Bulerías

(FP60930, letní škola, začátek: 26. 8. 2019, konec: 29. 8. 2019)

Bulerías nesmí chybět na žádné fiestě. Je to veselý, hravý tanec v rychlejším tempu. Tančí se většinou jako poslední tanec na fiestě, kde se tanečníci střídají a povzbuzují jeden druhého. V tomto kurzu si vyzkoušíme různé variace pro Bulerías de Jerez. Kurz je vhodný pro tanečnice, které navštěvovaly kurzy flamenca alespoň 3… (pokračování níže)

pondělí 26. 08. | 17:30
60 minut

Martina Lohniská
Martina Lohniská

660

Flamenco: Bulerías O kurzu

Bulerías nesmí chybět na žádné fiestě. Je to veselý, hravý tanec v rychlejším tempu. Tančí se většinou jako poslední tanec na fiestě, kde se tanečníci střídají a povzbuzují jeden druhého. V tomto kurzu si vyzkoušíme různé variace pro Bulerías de Jerez. Kurz je vhodný pro tanečnice, které navštěvovaly kurzy flamenca alespoň 3 roky. Lekce (po - čt) na sebe svou náplní navazují.

Flamenco

Ohnivá Andalusie. Černovlasí Španělé s uhrančivými pohledy. Temperamentní dívky s havraními vlasy a bohatou sukní. Klapot kastanět. Uchvacující rytmy linoucí se z kytary... Slyšíte je? Vidíte ten bujarý a přesto ladný i ženský tanec před sebou? Rádi byste dostali do krve něco z flamenca? Připravili jsme pro vás semináře i pravidelné kurzy. 

Začátečníky učíme Sevillanas a Tangos. Pokročilejší účastníky kurzů si zatančí Bulerias, Alegrías, Rumba - Gitana a Fandangos.

Vamos a bailar! S chutí do tance!

 

Co s sebou?

Doporučujeme širší delší sukni, kterou rafinovaně dotvoříte pohyb při tanci a na vršek upjatější top či body. Důležitá je obuv, můžete si pořídit speciální obuv na flamenco, ale stačí také boty s pevnou odpruženou podrážkou. Ujistěte, že mají širší podpatek a koženou podrážku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Lohniská

Martina Lohniská

Vzkaz pro klienty   V Centru Tance působí Martina jako lektorka flamenca od roku 2010. Věnuje se i hře na kastaněty, kterou také vyučuje.  Flamenco je pro mě momentálně vším a také zaplňuje téměř všechen můj volný čas. A i když je to mnohdy dřina, tanec mi stejně pokaždé dodá potřebnou energii a dostane mě do dobré nálady. Motivací a inspirací…

Více na profilu lektora