<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 17. 09. 2019
Hra na kastaněty: Začátečníci

Hra na kastaněty: Začátečníci

(FP61863, otevřená lekce, začátek: 17. 9. 2019, konec: 17. 9. 2019)

Náplň kurzu: úvod do hry na kastaněty, základní technika. Je nutné mít vlastní kastaněty. Po předchozí domluvě jsou k dispozici dvoje k zapůjčení. Je nutné si zažádat předem písemně mailem (info@centrumtance.cz) a zamluvit si je (uvést číslo přihlášky).    

úterý 17. 09. | 17:15
45 minut

Martina Lohniská
Martina Lohniská

200

Hra na kastaněty: Začátečníci O kurzu

Náplň kurzu: úvod do hry na kastaněty, základní technika.

Je nutné mít vlastní kastaněty. Po předchozí domluvě jsou k dispozici dvoje k zapůjčení. Je nutné si zažádat předem písemně mailem (info@centrumtance.cz) a zamluvit si je (uvést číslo přihlášky).

 

 

Flamenco

Ohnivá Andalusie. Černovlasí Španělé s uhrančivými pohledy. Temperamentní dívky s havraními vlasy a bohatou sukní. Klapot kastanět. Uchvacující rytmy linoucí se z kytary... Slyšíte je? Vidíte ten bujarý a přesto ladný i ženský tanec před sebou? Rádi byste dostali do krve něco z flamenca? Připravili jsme pro vás semináře i pravidelné kurzy. 

Začátečníky učíme Sevillanas a Tangos. Pokročilejší účastníky kurzů si zatančí Bulerias, Alegrías, Rumba - Gitana a Fandangos.

Vamos a bailar! S chutí do tance!

 

Co s sebou?

Doporučujeme širší delší sukni, kterou rafinovaně dotvoříte pohyb při tanci a na vršek upjatější top či body. Důležitá je obuv, můžete si pořídit speciální obuv na flamenco, ale stačí také boty s pevnou odpruženou podrážkou. Ujistěte, že mají širší podpatek a koženou podrážku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Lohniská

Martina Lohniská

Vzkaz pro klienty   V Centru Tance působí Martina jako lektorka flamenca od roku 2010. Věnuje se i hře na kastaněty, kterou také vyučuje.  Flamenco je pro mě momentálně vším a také zaplňuje téměř všechen můj volný čas. A i když je to mnohdy dřina, tanec mi stejně pokaždé dodá potřebnou energii a dostane mě do dobré nálady. Motivací a inspirací…

Více na profilu lektora