Centrum Tance
Telata na tyči

Telata na tyči

(GP62059, pravidelná výuka, začátek: 3. 10. 2019, konec: 13. 2. 2020)

Skupina tvrďáckých a nadšených poledancerek, které se nezaleknou žádných nových výzev, úloh a na první pohled nesplnitelných úkolů od profesionálních lektorů. Milují pole dance Jsou to novodobé pole dance amazonky Mají svou hrdost a nezaměnitelný styl Trénují samy. Drží při sobě. Podporují se. Do jejich party se nedostane každý.  

čtvrtek 23. 01. | 17:45
75 minut

Bez lektora
Bez lektora
2 290 Kč

510

Telata na tyči O kurzu

Skupina tvrďáckých a nadšených poledancerek, které se nezaleknou žádných nových výzev, úloh a na první pohled nesplnitelných úkolů od profesionálních lektorů.

  • Milují pole dance
  • Jsou to novodobé pole dance amazonky
  • Mají svou hrdost a nezaměnitelný styl

Trénují samy. Drží při sobě. Podporují se. Do jejich party se nedostane každý.

 

Pole dance

Pole dance je účinná metoda, pomocí které zpevníte, posílíte a současně protáhnete celé tělo. 

  • Pole dance zlepšujete flexibilitu, ohebnost a mobilitu
  • Pole dance posiluje nejen svaly, ale také sebevědomí
  • Pole dance je tanec i sport, učí eleganci, dynamice i smyslnosti, ale také efektivním trikům a kombinacím, které diváci hodnotí obdivnými pohledy, komentáři a potleskem

Pole dance začínáte od prvních úchopů, kroků, technik, triků, kombinací, spinů a různých variant provedení prvků. S každou rostoucí pokročilostí rozšíříte repertoár o nové prvky na statické tyči. 

  • Pole dance pro začátečníky - naučíte se základní skladbu prvků a kombinací dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
  • Pole dance pro mírně pokročilé - navážete na náplň kurzu pro začátečníky a rozšíříte je o prvky pro mírně pokročilé dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
  • Pole dance pro středně pokročilé - navážete na náplň kurzu pro mírně pokročilé a rozšíříte o prvky pro středně pokročilé
  • Pole dance pro pokročilé - navážete na náplň kurzu pro středně pokročilé a postupně rozšiřujete repertoár o pokročilé prvky a kombinace

Lekce jsou určeny pro osoby 18 let a výše.

Garantujeme vlastní tyč na lekci (není-li uvedeno jinak).

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Bez lektora

Bez lektora

Volný trénink v sále Centra Tance bez přítomnosti lektora Svým přihlášením stvrzuji, že trénink bude probíhat na vlastní nebezpečí a Centrum Tance (Allstar Group s.r.o.) za žádných okolností nenese odpovědnost za případné újmy na zdraví či majetku. Potvrzuji, že pokud budou v sále trénovat také další osoby, nebudu je vyrušovat a bez předchozí…

Více na profilu lektora