Centrum Tance logo
Pole Technique & Tricks

Pole Technique & Tricks

(GP71250, pravidelný kurz, Pondělí+středa 17:00-18:30 (2.-30. 6. 2021))

Lekce zaměřená na správné technické provedení jednotlivých prvků, procvičování/kompenzace slabší strany, posilovací i protahovací cvičení s využitím tyče. Naučíme se zde, jak dělat pole dance zdravě a jak zůstat stále ženská, tedy jak minimalizovat růst svalů na ramenou a pažích díky správně provedené technice. Lekce je… (pokračování níže)

středa 02. 06. | 17:00
90 minut

Růženka Kunstýřová
Růženka Kunstýřová
3 490 Kč

2 245 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Pole Technique & Tricks O kurzu

Lekce zaměřená na správné technické provedení jednotlivých prvků, procvičování/kompenzace slabší strany, posilovací i protahovací cvičení s využitím tyče.

Naučíme se zde, jak dělat pole dance zdravě a jak zůstat stále ženská, tedy jak minimalizovat růst svalů na ramenou a pažích díky správně provedené technice.

Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky i pro poledancerky na soutěžní úrovni. Taková poledancová rehabilitace.

Pole dance technika

Lekce zaměřená na správné technické provedení jednotlivých prvků, procvičování a kompenzace slabší strany, posilovací a protahovací cvičení s využitím tyče. Lekce je vhodná pro úplné začátečníky i pro zkušené poledancerky, které soutěží.

Program:

  • Jak dělat pole dance zdravě a jak zůstat stále ženská - sport bez úrazů, bez zbytečného přetěžování svalů
  • Jak minimalizovat růst svalů na ramenou a pažích - ideální pro ženy a dívky a současně díky správné technice se i muži mohou u tyče cítit jako muži - správná technika je jistota úspěchu
  • Jak si lekce pole dance užívat a provádět cviky efektivně, správně - taková pravá poledancová rehabilitace

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou…

Více na profilu lektora