Centrum Tance logo
Začíná 07. 10. 2022
Multipole: tricks, combos, spinning, choreo

Multipole: tricks, combos, spinning, choreo

(GP78768, otevřený kurz, začátek: 7. 10. 2022, konec: 6. 1. 2023)

Kurz je jedinečný nejen díky tomu, že jej vede několikanásobná mistryně ČR a světa v pole sportu, ale také svou neobyčejnou náplní. Každá lekce je věnována určité části pole dance, bez které se žádná správná poledancerka neobejde a kterou potřebuje. V kurzu se objeví lekce zaměřené na techniku, tvorbu choreografií, triky a… (pokračování níže)

pátek 07. 10. | 18:00
90 minut

Růženka Kunstýřová
Růženka Kunstýřová

3 399 Kč

Multipole: tricks, combos, spinning, choreo O kurzu

Kurz je jedinečný nejen díky tomu, že jej vede několikanásobná mistryně ČR a světa v pole sportu, ale také svou neobyčejnou náplní.

Každá lekce je věnována určité části pole dance, bez které se žádná správná poledancerka neobejde a kterou potřebuje.

V kurzu se objeví lekce zaměřené na techniku, tvorbu choreografií, triky a kombinace, triky v točivém módu (spinning pole), frame up na vysokých podpatcích (platformách), synchronizace pro skupinová vystoupení, triky pro dvojice.

Důležité upozornění: Kurz povede Růženka Kunstýřová, lekce nebudou suplovány. Lekce, které nebude moci Růženka odučit budou nahrazeny prodloužením kurzu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou…

Více na profilu lektora