Centrum Tance logo
Street dance pro teens a začátečníky

Street dance pro teens a začátečníky

(HP65287, pravidelná výuka, začátek: 21. 2. 2020, konec: 26. 6. 2020)

Pojďte si v pátek před víkendem zařádit! Tahle škola vás bude bavit. A co budeme společně probírat? Kroky, vazby, pohyb těla, rytmiku na boží hudbu, co teď letí, historii street dance ve formě představení různých streetových stylů rovnou v praxi. Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky, kteří nemají s tancem žádné zkušenosti.… (pokračování níže)

pátek 17. 04. | 17:00
60 minut

Martina Panochová
Martina Panochová
2 650 Kč

1 495

Street dance pro teens a začátečníky O kurzu

Pojďte si v pátek před víkendem zařádit! Tahle škola vás bude bavit. A co budeme společně probírat? Kroky, vazby, pohyb těla, rytmiku na boží hudbu, co teď letí, historii street dance ve formě představení různých streetových stylů rovnou v praxi. Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky, kteří nemají s tancem žádné zkušenosti.

Co vám kurz přinese?

  • Zlepšíte si svou kondici, důkladně protáhnete a posílíte celé tělo
  • Zlepšíte svou koordinaci pohybů
  • Budete se cítit sebejistěji nejen na tanečním parketu

 

Street & Twerk video ukázka! Shlédněte a zamilujete se na první pohled!

 

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Panochová

Martina Panochová

Vzkaz pro klienty Tanec je energií mého života a tuto energii ráda předávám ostaním a nenechávám si ji jen pro sebe. Přijďte se proto odreagovat, užít si radost nejen z tance, ale také z hudby, hodit za hlavu starosti a problémy všedního dne a načerpat tu nejlepší náladu! Moje lekce jsou nenáročné, preferuji pohodu a příjemnou atmosféru v…

Více na profilu lektora