Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)
Pole dance teens: Pole rising star
Kurz "Pole dance teens: Pole rising star" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Pole dance teens: Pole rising star

(HP78115, pravidelný kurz, začátek: 16. 9. 2022, konec: 10. 2. 2023)

Do kurzu nedoporučujeme nastoupit v jeho průběhu, pokud nemáte s pole dance zkušenosti na pokročilé úrovni. Lekce v kurzu na sebe navazují. 

Ta pravá trendy aktivita! V kurzu se slečny naučí základy gymnastiky, techniku pole dance, flexibilní a silové prvky. Úžasná forma pohybu, která se stále více stává uznávanou sportovně-taneční disciplínou. Ti nejlepší se mohou v juniorských kategoriích nominovat na mistrovství na národní i mezinárodní úrovni.

 

Do kurzu lze nastoupit i v jeho průběhu. Lektorka vám zadá lehčí prvky, případně se vám bude více věnovat v rychlejším tempu. Lekce tak může být náročnější. 

Dívky zažijí sport a tanec v symbióze a dozví se též, jak je důležité soustředění a sebekázeň. Kurz je vhodný pro absolventky kurzu pro začátečníky, které se připravují na soutěž. 

GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 TANEČNICE

Denisa Chlustinová

Denisa Chlustinová

Tanec vás může změnit. Z mužů může dělat muže, z žen ženy. Tanec Vám zlepší kondičku, naučí Vás krásné vzpřímené držení těla, naučí Vás vnímat sama sebe, poslouchat hudbu, dodá Vám odvahu do života, dodá Vám určitou životní sílu, energii, naučí Vás nevzdávat se, ale především - naučí vás radosti z pohybu. Při vedení lekcí je mi největší odměnou…

Více na profilu lektora