Dětská akademie
Latin Dance pro děti 5-9 let
Kurz "Latin Dance pro děti 5-9 let" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Latin Dance pro děti 5-9 let

(HP79839, pravidelný kurz, začátek: 16. 2. 2023, konec: 29. 6. 2023)

Jste rodiči malé tanečnice nebo malého tanečníka a uvažujete o tomto kurzu? Přijďte, rádi vás uvidíme! Do tohoto konkrétního  kurzu ale úplným nováčkům doporučujeme přidat se až od třetí lekce (2. 3.). V prvních dvou lekcích bude totiž ještě učit lektorka Nikol Mikesková (která pak odchází na mateřskou) a děti, které chodily i v minulém semestru, budou trénovat na závěrečné vystoupení.

Od 2. 3. kurz přebírá lektorka Štěpánka Hammerová a začínáme od začátku.

Do kurzu lze nastoupit i v jeho průběhu, ale pokud nemáte vytrénovanou pohybovou paměť (alespoň trochu), může pro vás být lekce náročnější.

Každá velká tanečnice či velký tanečník kdysi začínali jako malá roztančená holčička či chlapec. Já jsem přišla na parket v šesti letech a dnes tančím vše, o čem jsem jako mála snila. Máte doma taky malou tanečnici nebo tanečníka, kteří si představují své taneční figury, originální choreografie, kostýmy atd.? Co je potřeba? ZAČÍT!

Co nás čeká? Latinskoamerické tance, pohybová a hudební průprava, spousta zábavy, pestré taneční choreografie a taneční hry.

Štěpánka Hammerová

Štěpánka Hammerová

Moje motto: Tanec jako vášeň i lék Tanec pro mě není jen o naučených krocích, propnutých rukách, bezchybných nášlapech. Je to hlavně způsob, jak zapomenout na problémy každodenního života a nechat proudit své emoce a pocity. Už se na vás těším na lekci ;-)! Má cesta tancem: Tanci se věnuji již přes 15 let. Během této doby se můj život dost…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů