Centrum Tance logo
Jemná jóga (online GOOGLE MEET)

Jemná jóga (online GOOGLE MEET)

(JI72823, ct online lekce, začátek: 23. 11. 2020, konec: 23. 11. 2020)

Jemné cvičení, které vás rozproudí, posílí a rozzáří!

pondělí 23. 11. | 19:00
60 minut

Online lekce
Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris

150 Kč

Informace k online lekcím

Online lekce - na tyto lekce je třeba se předem přihlásit na našich stránkách. V osobním profilu naleznete po uhrazení kurzovného prolink na virtuální místo konání online lekce.

Google meets jsme vybrali ze tří důvodů:

1. jednoduché ovládání, které vyhovuje i umělcům, lektorům, tanečnicím a tanečníkům.  

2. vzájemná interakce mezi lektorem a účastníky. Máte-li na svém počítači nebo telefonu kameru a mikrofon, může vás lektor vidět a slyšet. Samozřejmě, jen pokud mu to dovolíte. Lektor pak může opravovat vaše pohyby a reagovat na dotazy.

3. autorské programy a komunity - někteří autoři speciálních programů nedovolují šíření výuky na otevřených sociáních sítích, např. zumba fitness, PortDeBras, a proto je nutné respektovat jejich vize a vést online lekce v uzavřené komunitě.


Jemná jóga (online GOOGLE MEET) O kurzu

Jemné cvičení, které vás rozproudí, posílí a rozzáří!

Jemná jóga

Jemná jóga v plynulém klidném tempu. Naučíte se správné provedení pozic a jejich procítění, dechové a některé meditační a relaxační techniky. Jóga není jen cvičení, je to styl života. Poznejte blahodárné účinky jógy na vlastní kůži.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

  Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora