Centrum Tance logo
Začíná 12. 07. 2022
Thajská jógová masáž

Thajská jógová masáž

(JP78433, workshop, Úterý až čtvrtek 12.-14. 7. 19.00-21:00)

Thajská jógová masáž - Přijďte si vyzkoušet praktikování thajské masáže. Na semináři se naučíte zjednodušenou sestavu masérské školy chrámu Wat Pho v Bangkoku. S sebou si přineste pohodlný oděv, ve kterém můžete masáž dávat i přijímat a ručník nebo prostěradlo, abyste si mohli podložit obličej a dát na žíněnku. Masírovat se bude… (pokračování níže)

úterý 12. 07. | 19:00
120 minut

Michal Mach
Michal Mach

1 290 Kč

Thajská jógová masáž O kurzu

Thajská jógová masáž - Přijďte si vyzkoušet praktikování thajské masáže. Na semináři se naučíte zjednodušenou sestavu masérské školy chrámu Wat Pho v Bangkoku. S sebou si přineste pohodlný oděv, ve kterém můžete masáž dávat i přijímat a ručník nebo prostěradlo, abyste si mohli podložit obličej a dát na žíněnku. Masírovat se bude na žíněnkách. Přijít můžete ve dvojici, nebo se spárujete na místě. (Doporučujeme účast v párech nebo s kamarádkou/přítelem.)

Workshopy se konají:

  • úterý 12. 7. 19:00-21:00
  • středa 13. 7. 19:00-21:00
  • čtvrtek 14. 7. 19:00-21:00

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Michal Mach

Michal Mach

Michal je profesionálním lektorem tance a jógy s třicetiletou praxí, který s Centrem Tance spolupracuje už od počátku jeho vzniku. Michal vede lekce pro děti, dospělé a seniory, kdy styl výuky vždy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých klientů. K tanci se dostal již v dětství v taneční přípravce. První lekce baletu absolvoval během dlouhodobého…

Více na profilu lektora