Centrum Tance logo
Mix karibských tanců - choreo (FCB skupina)

Mix karibských tanců - choreo (FCB skupina)

(LI77196, speciál online (soukromé skupiny), začátek: 19. 1. 2022, konec: 23. 2. 2022)

6 kratších lekcí pro pokročilejší tanečnice (stačí alespoň menší předešlé zkušenosti v oblasti Salsy či latinskoamerických tanců).  Každý týden nová choreografie v daném tanci (Salsa, Bachata, Cumbia, Kizomba, Zouk).

středa 26. 01. | 18:15
30 minut

Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová

590 Kč

Mix karibských tanců - choreo (FCB skupina) O kurzu

6 kratších lekcí pro pokročilejší tanečnice (stačí alespoň menší předešlé zkušenosti v oblasti Salsy či latinskoamerických tanců). 

Každý týden nová choreografie v daném tanci (Salsa, Bachata, Cumbia, Kizomba, Zouk).

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Speciál online (soukromé skupiny)

Soukromá skupina na Facebooku slouží k veškeré komunikaci s lektorem/lektorkou. Videolekce jsou umístěné na Youtube kvůli zachování kvality nahrávky. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
4. požádáte o přístup do skupiny
5. po potvrzení máte vše k dispozici
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora