Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru.

  Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení v rámci body and mind.
  S tancem se mi podařilo propojit také moji druhou vášeň, kterou je divadlo. Mám tu čest potkávat mnoho zajímavých a talentovaných lidí, od kterých se mohu mnoho učit a kteří mi pomáhají realizovat mé nápady a sny. Jedním z nich je i můj manžel. Společně se profesně ovlivňujeme, doplňujeme a inspirujeme. S tancem je spojen celý můj život.

  Vystudovala jsem trenéra II. třídy tanečních disciplín (Akademie cvičitelů a instruktorů), jsem certifikovanou lektorkou Port de Bras (vzdělávací program vedený samotným zakladatelem Juliem Papi - Španělsko), absolvovala jsem kurz Cvičení pro těhotné a po porodu. Pravidelně se jezdím vzdělávat do zahraničí (UK, Cuba) a navštěvuji workshopy zahraničních tanečníků v ČR.

  Úspěchy

  • Choreografická činnost: choreografická a pohybová spolupráce s pražskými divadly Kalich (muzikál Bílý Dalmatin) a Broadway (rocková opera Klíč Králů), pražskou konzervatoří (muzikál Malované na skle), Originálním pohybovým divadlem Veselé skoky, jihlavským Horáckým divadlem a příbramským divadlem A. Dvořáka.
  • Lektorská činnost: spoluzakladatelka a lektorka Tanečního studia Ridendo Hlinsko a Taneční skupiny A-Force Praha.
  • Taneční úspěchy: 1. místo na MSR v plesových formacích 2003 (vlastní choreografie), 3. místo na MČR v salse 2003, 1. místo na MČR v plesových formacích 2004, 8. místo na ME v salse 2004, dosažení nejvyšší výkonnostní třídy M v latinskoamerických tancích, účast na divadelním festivalu v Edinburghu (muzikály White Dalmation a Desire).
 • Kurzy 3

  Videolekce

  Letní videobalíček tance od Evy Severin Šporcové

  Letní videobalíček je přístupný do 11. 9. 2022
  pro všechny
  Videolekce
  Eva Severin Šporcová
  199 Kč

  199 Kč
  Videolekce

  Letní videobalíček fitness od Evy Severin Šporcové

  Letní videobalíček je přístupný do 11. 9. 2022
  pro všechny
  Videolekce
  Eva Severin Šporcová
  199 Kč

  199 Kč

  Úterý 13. 9. 2022

  inFLOW&FIT: začátečníci a výše

  úterý 13. 9. 2022 18:00–19:00 (60 minut)
  začátečníci a výše, lekce: 21
  Politických vězňů 8 - sál 3, Praha 1
  Eva Severin Šporcová
  4 490 Kč (21 lekcí)
  21 lekcí
  4 490 Kč
  fc4s9