Centrum Tance logo
Karibský mix sólo: začátečníci a výše

Karibský mix sólo: začátečníci a výše

(LP78031, otevřený kurz, začátek: 20. 9. 2022, konec: 14. 2. 2023)

Salsa, bachata, son, merengue, rumba, ča-ča-ča, samba…, mix karibských tanců nabízí pro každého něco. Na lekcích si ukážeme základní kroky a vazby těchto oblíbených tanců, které poskládáme do snadných choreografií. Vyzkoušíme si kroky jako pro Baby z Hříšného tance i jako na latino party současnosti. Přesvědčíme se, že tanec je… (pokračování níže)

úterý 27. 09. | 19:00
60 minut

Saša Rohlíková
Saša Rohlíková
4 595 Kč

4 377 Kč

Karibský mix sólo: začátečníci a výše O kurzu

Salsa, bachata, son, merengue, rumba, ča-ča-ča, samba…, mix karibských tanců nabízí pro každého něco. Na lekcích si ukážeme základní kroky a vazby těchto oblíbených tanců, které poskládáme do snadných choreografií. Vyzkoušíme si kroky jako pro Baby z Hříšného tance i jako na latino party současnosti. Přesvědčíme se, že tanec je v prvé řadě skvělá zábava, která nám dodává báječnou energii. A tu nám dodají i známé hity latino-stylu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kratší sukně nebo šaty. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou bez podpatků nebo na nižším podpatku opatřené chráničem. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití s sebou.

Saša Rohlíková

Saša Rohlíková

Se Sašou se můžete blíže seznámit prostřednictvím videomedailonku. Výživová poradkyně, osobní, taneční a fitness trenérka, absolventka kurzu Metodika behaviorální terapie obezity, absolventka řady nadstavbových výživových a trenérských kurzů, především se zaměřením na sportovní výživu, specialistka na práci s klienty s obezitou. Spolupracuji na…

Více na profilu lektora