• O lektorovi

  Se Sašou se můžete blíže seznámit prostřednictvím videomedailonku.

  Taneční a fitness trenérka, výživová poradkyně, absolventka kurzu Metodika behaviorální terapie obezity, absolventka řady nadstavbových výživových a trenérských kurzů, především se zaměřením na sportovní výživu, specialistka na práci s klienty s obezitou. A taky se už pěkných pár let pohybuju po tanečním parketě.

  Věnuju se především karibským stylům, salse, bachatě, kubánské ča-ča-ča i kubánské rumbě. Karibský nádech mají často i moje lekce zumby. Anebo je okořením prvky flamenca, které jsem dlouhé roky tančila pod vedením největších českých i španělských mistrů.

  Jako osobní a fitness trenérka s oblibou chystám i lekce pojaté trochu cvičebněji: bodywork, fitbox, sem tam opráším prvky klasického aerobiku a opepřím s ním fit dance. A když se chceme protáhnout a rozhýbat, nabídnu speciální novinku – CIRCL Mobility™.

  Motto: Nečekejme na žádná AŽ, žijeme tady a teď.

  Vzdělání a certifikáty: 

  2023 – CIRCL MOBILITY (TM) = Cvičení rozvíjející pohyblivost a pružnost. Využívá pohyby z tance, jógy i strečinku k protažení celého těla a zlepšení mobility velkých kloubů. Přispívá k lepší regeneraci a uvolnění.
  2022 – Zumba Instructor
  2017 – Lektor tance, trenér tanečních sportů, Allstar Group
  2016 – kurz Sportovní výživa, Dexter Academy
  2015 – Metodika behaviorální terapie obezity, STOB
  2014 – Instruktor fitness, osobní trenér, číslo akreditovaného osvědčení 55/2014
  2012 – Poradce pro výživu, ID: 272/Di-12

  Úspěchy, na které jsem hrdá:

  Několik let jsem jako výživářka a trenérka specializující se na pomoc klientům s obezitou reprezentovala Českou republiku při Evropské asociaci studia obezity EASO, kde jsem postupem času došla na vedoucí pozici v organizaci ECPO. Založila jsem mezinárodní projekt Your Health 4 Life (URHealth4Life), vedla jsem projekt Healthy Body and Mind při EASO, stala se digitální ambasadorkou mezinárodního hnutí Hydration4Health a ještě u toho stíhám cvičit sama i s klienty a tančit.

 • Lekce

  Hledáme pro Vás lekce, počkejte prosím…