Karibský mix sólo
Karibský mix sólo: začátečníci a výše
Kurz "Karibský mix sólo: začátečníci a výše" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Karibský mix sólo: začátečníci a výše

(LP79776, pravidelný kurz, začátek: 14. 3. 2023, konec: 27. 6. 2023)

Kurz začíná 1. lekcí 14. března od 19:00.

Druhá lekce proběhne výjimečně hned ten samý den od 20:00. Náplní druhé lekce bude kromě tance i povídání o brazilském karnevale, ze kterého se Verča Lálová před pár dny vrátila.

Do kurzu lze nastoupit i v jeho průběhu, ale pokud nemáte vytrénovanou pohybovou paměť (alespoň trochu), může pro vás být lekce náročnější.

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Zamilujete se a už Vás nepustí!

Latino tance jsou lákavé a smyslné. Milujete-li hříšný tanec, latino hudbu, pak zaručeně toužíte poznat i další tance jako je: salsa, merenque, bachata, kubánská čača, brazilský zouk a další ...

Výhodou všech latino tanců je, že je může tančit každý, kdo má chuť. Nejste vázáni na partnera. Tančíte sólo.

Pohyb vychází ze středu těla z jemného pohupování v bocích na mírně pokrčených nohou. Paže vytvářejí osvěžující dekoraci a dotváří pohyb a celkový výraz. Lekce začínáte volnou taneční rozcvičkou a protažením, po kterém následuje jednoduchá sestava, v níž si osvojíte krokové variace a body moving. V rámci kurzu se naučíte vnímat hudbu a pohyb těla. Zatančíte si různé tance z velké skupiny latino tanců. 

Veronika Lálová

Veronika Lálová

Vítězka a finalistka StarDance Účastnice karnevalu v Riu de Janeiru Lektorka karibských tanců Pro Centrum Tance učí v kurzech tyto taneční styly: salsa, bachata, kubánská chacha, samba karneval, merengue

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů