Latin dance sólo
Latin dance sólo: mírně pokročilí + středně pokročilí
Kurz "Latin dance sólo: mírně pokročilí + středně pokročilí" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Latin dance sólo: mírně pokročilí + středně pokročilí

(NP80875, pravidelný kurz, začátek: 20. 9. 2023, konec: 7. 2. 2024)

Do kurzu lze nastoupit i v jeho průběhu, ale pokud nemáte vytrénovanou pohybovou paměť (alespoň trochu), může pro vás být lekce náročnější.

Chcete si zopakovat základy latinskoamerických tanců, ale váš partner se odmítá přidat? No tak ho nechte doma a přijďte mezi príma lidi, kteří budou sdílet vaše nadšení a zájem. Těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble a jive.

Učit se budeme kroky i taneční techniku, časem choreografie a kdo vydrží, tak je možnost i vystupovat :-) (to probereme případně na lekci), hlavně ale budeme tančit pro radost. Zopakujeme základní kroky, které jsme se naučily, a vrhneme se na jejich rozvíjení. Budeme se učit nové figury a zlepšovat jejich provedení.

 

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová

Natálie Otáhalová je známá jako finalistka televizní show Star Dance. Natálie je desetinásobná mistryně v latinsko-amerických, standardních a 10 tancích. Tanci se věnuje od svých pěti let. Reprezentovala ČR na několika zahraničních soutěžích včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Za svůj největší úspěch považuje semifinále na MS v…

Více na profilu lektora