Orientální tanec s rekvizitami
Voi poi a Intenzivní orient Drill
Kurz "Voi poi a Intenzivní orient Drill" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Voi poi a Intenzivní orient Drill

(OB80265, pravidelný kurz, začátek: 11. 4. 2023, konec: 20. 6. 2023)

 

V tomto kurzu se naučíme a budeme opakovat choreografii s rekvizitou "Voi Poi". Tato rekvizita se skládá z kuličky na provázku a hedvábného závoje. Při tomto tanci se využívá prodloužení závoje, různě se s ním točí a vytvářejí se plynulé pohyby.

Lekce bude rozdělena do čtyř částí. Začneme protažením, zahřátím, a poté se naučíme 4 krátké kombinace. Závěrem, než se protáhneme se zaměříme  20 min na drill těchto kombinací. Zaměříme se na různé shimmy, kombinace prvků pánve, paží a hrudníku. Nebudete věřit, co vaše tělo dokáže! 

Důležité

Na Václavské NENÍ možné zaplatit kurz na místě. Prosíme tedy o zaplacení předem bankovním převodem, z měšce, popř. je možné zaplatit v hotovosti na naší recepci v Horní 32, Brno-střed.

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů