Centrum Tance logo
Orientálně taneční hry (3x videolekce) Videolekce

Orientálně taneční hry (3x videolekce)

(OI72901, speciál online (soukromé skupiny), 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022)

Pojďme si hrát! :) Čekají na vás kreativně hravé i improvizační kombinace, které zaměstnají vaše tělo i mysl! Technika, taneční kombinace, tvorba, improvizace, koordinace, vrstvení pohybů, tipy & triky a hlavně spoustu legrace. :)   KDY? 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022 KDE? Kdekoliv u vás! Díky online připojení… (pokračování níže)
Online lekce
Katka Derouet
Katka Derouet

490 Kč

Orientálně taneční hry (3x videolekce) O kurzu

Pojďme si hrát! :) Čekají na vás kreativně hravé i improvizační kombinace, které zaměstnají vaše tělo i mysl! Technika, taneční kombinace, tvorba, improvizace, koordinace, vrstvení pohybů, tipy & triky a hlavně spoustu legrace. :)  

  • KDY? 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022
  • KDE? Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Po uhrazení požádejte o přístup do této soukromé FB skupiny. Katka vaši platbu ověří a následně žádost potvrdí.
  • CENA? 490 Kč
  • Výuka je vedena česko-anglicky.

Oriental playground

Let's play! :) Creatively playful and improvisational combinations are waiting for you, which will occupy your body and mind! Technique, dance combinations, creation, improvisation, coordination, layering of movements, tips and tricks and most importantly a lot of fun. :)

  • WHEN? 3 lessons
  • WHERE? Anywhere your place. :) Thanks to the online connection, the lessons will flow anywhere via live broadcast to a private FB group (via YT streaming) that you will be added to this FB group after booking and paying.
  • PRICE? 20 Euros
  • Lessons are in Czech and English.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Speciál online (soukromé skupiny)

Soukromá skupina na Facebooku slouží k veškeré komunikaci s lektorem/lektorkou. Videolekce jsou umístěné na Youtube kvůli zachování kvality nahrávky. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
4. požádáte o přístup do skupiny
5. po potvrzení máte vše k dispozici
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora