Orientální tanec
Orientální drill & chill (3x videolekce) Videolekce
Kurz "Orientální drill & chill (3x videolekce)" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Orientální drill & chill (3x videolekce)

(OI72902, online speciál (soukromé skupiny fcb), 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022)

Chtěly byste se pořádně tanečně vyřádit? Tak tyto 3 taneční lekce si zamilujete! Taneční lekce je vždy zaměřená na taneční rozehřátí a techniku (20 minut), taneční kombinace a procvičování tanečních pohybů v doprovodu hudby (20 minut) a závěrečnou relaxaci a protažení (20 minut). Výuka probíhá celých 40 minut v doprovodu hudby a každá lekce nabízí různé podněty a inspiraci. Náplní kurzu není výuka choreografie a není tedy potřeba si taneční kombinace pamatovat. Každá hodina je unikátní, kreativní a zábavná. 

  • KDY? 3 videolekce jsou přístupné do 30. 06. 2022
  • KDE? Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Po uhrazení požádejte o přístup do této soukromé FB skupiny. Katka vaši platbu ověří a následně žádost potvrdí.
  • CENA? 490 Kč
  • Výuka je vedena česko-anglicky.

Oriental drill & chill

Would you like to have a good long dance? So you will fall in love with these 3 dance lessons! The dance lesson is always focused on warm-up and technique (20 minutes), dance combinations and practicing dance movements accompanied by music (20 minutes) and final relaxation and stretching (20 minutes). We will dance 40 minutes accompanied by music and each lesson offers different inspiration. The content of the course is not learning the choreography and therefore there is no need to remember dance combinations. Each lesson is unique, creative and fun.

  • WHEN? 3 lessons
  • WHERE? Anywhere your place. :) Thanks to the online connection, the lessons will flow anywhere via live broadcast to a private FB group (via YT streaming) that you will be added to this FB group after booking and paying.
  • PRICE? 20 Euros
  • Lessons are in Czech and English.
Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů