Centrum Tance logo
Ready, shimmy, go! (4x45 min. videolekce) Videolekce

Ready, shimmy, go! (4x45 min. videolekce)

(OI77143, speciál online (soukromé skupiny), 4x videolekce (45 min.) přístupná do 30. 6. 2022)

Chtěly byste přijít na kloub technikám shimmy, zlepšit se a užít si pořádnou zábavu? Tak to jste tady správně! :) Každou lekci inspirující technika shimmy & akcentů a tvorba tanečních minikombinací. Taneční kurz pro všechny pokročilosti zaměřený na aktivní tančení - rozcvička (5 minut), taneční technika a kombinace (30 minut),… (pokračování níže)
Katka Derouet
Katka Derouet

490 Kč

Ready, shimmy, go! (4x45 min. videolekce) O kurzu

Chtěly byste přijít na kloub technikám shimmy, zlepšit se a užít si pořádnou zábavu? Tak to jste tady správně! :) Každou lekci inspirující technika shimmy & akcentů a tvorba tanečních minikombinací. Taneční kurz pro všechny pokročilosti zaměřený na aktivní tančení - rozcvička (5 minut), taneční technika a kombinace (30 minut), protažení (10 minut).

Would you like to improve your shimmy techniques and be inspired? Welcome! :) Enjoy a different technique of shimmies & accents and the creation of dance mini-combinations. Dance course for all levels students focused on active dancing - warming up (5 minutes), dance technique and combinations (30 minutes), stretching (10 minutes).

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora