Centrum Tance logo
Inspirující kombinace (4x75 min. videolekce) Videolekce

Inspirující kombinace (4x75 min. videolekce)

(OI77144, speciál online (soukromé skupiny), 4x videolekce (75 min.) přístupná do 30. 6. 2022)

Orientální kombinace zaměřené na techniku, koordinaci, jemné detaily a výraz. Užijte si orientální inspiraci online.  Oriental combinations focused on technique, coordination, beautiful details and expression. Enjoy oriental inspiration online every Tuesday.
Online lekce
Katka Derouet
Katka Derouet

790 Kč
(33 EUR)

Inspirující kombinace (4x75 min. videolekce) O kurzu

Orientální kombinace zaměřené na techniku, koordinaci, jemné detaily a výraz. Užijte si orientální inspiraci online. 

Oriental combinations focused on technique, coordination, beautiful details and expression. Enjoy oriental inspiration online every Tuesday.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Speciál online (soukromé skupiny)

Soukromá skupina na Facebooku slouží k veškeré komunikaci s lektorem/lektorkou. Videolekce jsou umístěné na Youtube kvůli zachování kvality nahrávky. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
4. požádáte o přístup do skupiny
5. po potvrzení máte vše k dispozici
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora