Centrum Tance logo
Let’s Dance Mejanse Projekt

Let’s Dance Mejanse Projekt

(OI77773, speciál online (soukromé skupiny), začátek: 13. 4. 2022, konec: 22. 6. 2022)

/ENG below/ Chtěly byste tančit online a mít i možnost prožít taneční setkání naživo při společné tvorbě ve skupině? Katka si pro vás připravila nový online kurz s přesahem vystoupení na Open Dance Stage v divadle ABC 22. července 2022 v Praze v rámci našeho letního festivalu Let’s Dance! Náplní kurzu je překrásné mejanse, tedy… (pokračování níže)

středa 25. 05. | 18:00
90 minut

Katka Derouet
Katka Derouet

2 390 Kč
(105 EUR)

Let’s Dance Mejanse Projekt O kurzu

/ENG below/ Chtěly byste tančit online a mít i možnost prožít taneční setkání naživo při společné tvorbě ve skupině? Katka si pro vás připravila nový online kurz s přesahem vystoupení na Open Dance Stage v divadle ABC 22. července 2022 v Praze v rámci našeho letního festivalu Let’s Dance!

Náplní kurzu je překrásné mejanse, tedy orientální jevištní styl plný podmanivých melodií a rytmů! Součástí kurzu je i orientálně-baletní trénink na zlepšení taneční techniky, rovnováhy a koordinace. Získejte taneční motivaci, inspiraci, podporu a zpětnou vazbu, která vám pomůže se zlepšovat! Rozvíjejte svoji lásku k pohybu a buďte součástí tohoto jedinečného tanečního projektu!

Společný tanec se budete učit postupně a své zlepšení sdílet v uzavřené skupině (případně soukromě), kde získáte obrovskou podporu a povzbuzení do dalšího rozvoje. Od Katky získáte podrobnou zpětnou vazbu, která vám krok za krokem pomůže váš tanec zlepšovat.

Online kurz můžete absolvovat samostatně, bez zapojení do skupinového vystoupení naživo. Všechny lekce je možné si přehrát kdykoliv později ze záznamu.

Tanečnice, které se zapojí do společného vystoupení v divadle ABC, absolvují zkoušku naživo v sobotu 16. července od 11 do 19 hodin (včetně pauzy na oběd) v Centru Tance v Praze. Přihlašování na tento celodenní trénink se uskuteční po skončení kurzu a je zpoplatněn částkou 990 Kč.

Lekce se nekoná ve středu 4. května 2022.

Jak výuka probíhá:

  • KDE: Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Po uhrazení požádejte o přístup do této soukromé FB skupiny. Katka vaši platbu ověří a následně žádost potvrdí. Lekci si můžete přehrát kdykoliv později i ze záznamu.
  • CENA: 2390 Kč, 10 lekcí (10 x 90 min)
  • Výuka je vedena česko-anglicky.

Would you like to dance online and have the opportunity to experience a live dance meeting while working together in a group? Kathreen has prepared a new online course for you with an overlap of performance at the Open Dance Stage at the ABC Theater in Prague as part of our summer festival Let’s Dance 22nd July, 2022!

The content of this course is a beautiful mejanse, an oriental stage style full of soulful melodies and rhythms! The course also includes oriental-ballet training to improve dance technique, balance and coordination. Enjoy motivation, inspiration, support and feedback to help you improve! Develop your dance and be part of this unique dance project!

Of course you can join the online course even you don't plan to participate in a live group performance. All lessons can be played any time later from the recording.

You will learn the dance part by part and share your improvement in a closed group (or privately), where you will get huge support and encouragement for further development. You will receive detailed feedback from Kathreen, which will help you improve your dance step by step.

The dancers, who will take part in a performance at the ABC Theater, will take a live rehearsal on Saturday, July 16 from 11 a.m. to 7 p.m. (including a lunch break) at the Dance Center in Prague. Registration for this all-day training will take place after the end of the course and is charged at 40 Euros.

The lesson is not available at 4th May, 2022.

How the course is taught:

  • WHERE? Anywhere your place. :) Thanks to the online connection, the lessons will flow anywhere via live broadcast to a private FB group (via YT streaming) that you will be added to FB group after booking and paying. Please join us in this FB group.
  • PRICE? 95 Euros, 10 lessons (10 x 90 min)
  • Lessons are in Czech and English.

 

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora