Centrum Tance logo
Baladi (4x videolekce) Videolekce

Baladi (4x videolekce)

(OI78997, online speciál (soukromé skupiny fcb), 4 videolekce přístupné do 31. 12. 2022)

Milované baladi v autentickém domácím prostředí. Nechme promlouvat naše boky! Taneční technika, kombinace a tanec v baladi stylu, který rozproudí vaše tělo i mysl! Pojďme si to společně pořádně užít! KDY: 4 videolekce přístupné do 31. 12. 2022 KDE: Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou… (pokračování níže)
Katka Derouet
Katka Derouet

590 Kč
(30 EUR)

Baladi (4x videolekce) O kurzu

Milované baladi v autentickém domácím prostředí. Nechme promlouvat naše boky! Taneční technika, kombinace a tanec v baladi stylu, který rozproudí vaše tělo i mysl! Pojďme si to společně pořádně užít!

  • KDY: 4 videolekce přístupné do 31. 12. 2022
  • KDE: Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Po uhrazení požádejte o přístup do soukromé FB skupiny. Katka vaši platbu ověří a následně žádost potvrdí.
  • CENA: 590 Kč, 4 lekce (4 x 75 min)
  • Výuka je vedena česko-anglicky.

Beloved baladi at home. Let our hips speak! Dance technique, combination and dance in a baladi style that will excite your body and mind! Let's enjoy a great time together!

  • WHERE? Anywhere your place. :) Thanks to the online connection, the lessons will flow anywhere via live broadcast to a private FB group (via YT streaming) that you will be added to FB group after booking and paying.
  • PRICE? 25 Euros, 4 lessons (4 x 75 min)
  • Lessons are in Czech and English.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora