Centrum Tance logo
Pojďme tančit Saidi! (4x videolekce) Videolekce

Pojďme tančit Saidi! (4x videolekce)

(OI78999, online speciál (soukromé skupiny fcb), 4 videolekce přístupné do 31. 12.. 2022)

Přivítejte doma trošku orientálního folklóru! A nebojte se, tančit sice budeme i s holí, ale místo ní můžete zvolit prostorově nenáročnou vařečku! Bude to zábava! A po kurzu si můžete i něco dobrého uvařit. Technika, choreografie a spoustu inspirace.  KDY? 4 videolekce přístupné do 31. 12. 2022 KDE: Kdekoliv u vás! Díky… (pokračování níže)
Katka Derouet
Katka Derouet

590 Kč
(30 EUR)

Pojďme tančit Saidi! (4x videolekce) O kurzu

Přivítejte doma trošku orientálního folklóru! A nebojte se, tančit sice budeme i s holí, ale místo ní můžete zvolit prostorově nenáročnou vařečku! Bude to zábava! A po kurzu si můžete i něco dobrého uvařit. Technika, choreografie a spoustu inspirace. 

  • KDY? 4 videolekce přístupné do 31. 12. 2022
  • KDE: Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Po uhrazení požádejte o přístup do této soukromé FB skupiny. Katka vaši platbu ověří a následně žádost potvrdí.
  • CENA: 590 Kč, 4 lekce (4 x 60 min)
  • Výuka je vedena česko-anglicky.

Welcome a little oriental folklore at home! And don't worry, we will also dance with a stick, but instead you can choose a space-saving wooden spoon! It will be fun! And after the course you can cook something good. Technique, choreography and lots of inspiration!

  • WHERE? Anywhere your place. :) Thanks to the online connection, the lessons will flow anywhere via live broadcast to a private FB group (via YT streaming) that you will be added to this FB group after booking and paying.
  • PRICE? 30 Euros, 4 lessons (4 x 60 min)
  • When I can not manage it in time? Does not matter! :) You can join us anytime during the course and watch all lessons from the record!  Lessons are in Czech and English.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora