Centrum Tance logo
Najdi svůj rytmus! (3x videolekce) Videolekce

Najdi svůj rytmus! (3x videolekce)

(OI79005, online speciál (soukromé skupiny fcb), 3 videolekce jsou přístupné do 31. 12. 2022)

Taneční kombinace, poslech a rozbor hudby a mnoho krásné inspirace. V lekcích se zaměříme také na krátké tanečně novoroční posilování a závěrečné protažení & relax. KDY? 3 videolekce jsou přístupné do 31. 12. 2022 KDE? Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná… (pokračování níže)
Katka Derouet
Katka Derouet

490 Kč
(25 EUR)

Najdi svůj rytmus! (3x videolekce) O kurzu

Taneční kombinace, poslech a rozbor hudby a mnoho krásné inspirace. V lekcích se zaměříme také na krátké tanečně novoroční posilování a závěrečné protažení & relax.

  • KDY? 3 videolekce jsou přístupné do 31. 12. 2022
  • KDE? Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Po uhrazení požádejte o přístup do této soukromé FB skupiny. Katka vaši platbu ověří a následně žádost potvrdí.
  • CENA? 490 Kč, 3 lekce (3 x 60 min)
  • Výuka je vedena česko-anglicky.

Dance combinations, listening and analysis of music and many beautiful inspirations. In the lessons, we will also focus on a short New Year's dance strengthening and final stretching & relaxation.  

  • WHERE? Anywhere your place. :) Thanks to the online connection, the lessons will flow anywhere via live broadcast to a private FB group (via YT streaming) that you will be added to this FB group after booking and paying.
  • PRICE? 25 Euros, 3 lessons (3 x 60 min)
  • Lessons are in Czech and English.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora