Orientální tanec
Mini shimmy symfonie
Kurz "Mini shimmy symfonie" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Mini shimmy symfonie

(OI81808, online kurz (soukromé skupiny), Videolekce získáte na neomezeně dlouhou dobu)

Káťa je zpět a těší se, až si s vámi opět zatančí! Užijte si s ní tři podzimní mini online lekce orientálního tance se zaměřením na jeho nejoblíbenější esenci a to je shimmy na tisíc způsobů! Z kurzu si odnesete spoustu dobré nálady a zajímavé taneční kombinace, které rozehrají i rozehřejí celé vaše tělo!  

  • KDY? 19:30-20:30, 21.11., 28.11. a 5.12.2023 (nebo kdykoliv později ze záznamu)
  • KDE: Kdekoliv u vás! Díky online připojení za vámi výuka přitančí kamkoliv formou živého vysílání. Kurz se koná v uzavřené soukromé FB skupině (přes YT streaming), do které budete zařazeni po přihlášení a řádném zaplacení. Přístup do FB skupiny naleznete ve členské sekci. 
  • CENA: 690 Kč, 3 lekce (3 x 60 min)
  • Výuka je vedena česko-anglicky

Mini shimmy symphony

Katka is back and looking forward to dancing with you again! Enjoy three autumn mini oriental dance lessons with her focusing on its most popular essence and that's shimmy in a thousand ways! Enjoy a good mood and musicality. Interesting dance combinations gonna play your body like a symphony and warm you up!

  • WHEN? 7:30-8:30pm, 21.11., 28.11. and 5.12.2023 (or any time later on record)
  • WHERE: Anywhere you are! Thanks to the online connection, the lessons can be danced anywhere in the form of a live broadcast. The course takes place in a closed private FB group (via YT streaming), in which you will be included after registration and proper payment. Access to the FB group can be found in the members section.
  • PRICE: CZK 690 (28 Euro), 3 lessons (3 x 60 min)
  • Teaching is conducted in Czech and English

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů