<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Orientální tanec Body & Mind

Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

1 390

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Orientální tanec Body & Mind

O kurzu

Orientální tanec pro všechny z vás, které preferují prožitek z tance, důraz na správné provedení a zdravotní aspekty pohybu, zdokonalování techniky a tanec bez složitých choreografií. Čeká nás tanec v klidnějším tempu, které si užijí začátečnice, i pokročilé, ale i svižnější shimmy, akcenty, gypsy fusion, a rekvizity - aneb zábavná letní všehochuť :) Na konci nás čeká protažení a relaxace, abychom z lekcí odcházely nejen dobře naladěné a nabité energií a radostí z pohybu, ale i bez bolavých zad a svalů.

Orientální tanec Body & Mind

V lekcích orientálního tance body & mind budete mít možnost poznat působení rozmanité orientální hudby a rytmů na vaši duši a tělo. Čeká vás také dynamická meditace, relaxace a zaměření na ženskou energii. Tento styl orientálního tance směřuje více do vašeho nitra a jeho součástí není trénink choreografií. Díky rozdílnému přístupu k tanci je vhodný pro pokročilé tanečnice i pro začátečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

Rozhovor s Vendulkou: Není pánev jako pánev Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je tam přirostlý odjakživa a vším :-). Ale pokud mám jmenovat, tak především pro ženskost, kterou…

Více na profilu lektora