Centrum Tance logo
Bellydance Lab

Bellydance Lab

(OP77598, pravidelný kurz, začátek: 5. 4. 2022, konec: 28. 6. 2022)

Kreativní přístup k orientálnímu tanci, to je Bellydance Lab! Rozvíjejte svoji taneční osobitost a inspirujte se! Lekce jsou zaměřené na základy tanečních oborů, které se prolínají s orientálním tancem (balet, moderní tanec), krokové variace a tvorbu ve skupině, vnímání našeho vnitřního světa i tanečního prostoru kolem nás,… (pokračování níže)

úterý 24. 05. | 19:00
90 minut

Katka Derouet
Katka Derouet
4 190 Kč

1 934 Kč

Bellydance Lab O kurzu

Kreativní přístup k orientálnímu tanci, to je Bellydance Lab! Rozvíjejte svoji taneční osobitost a inspirujte se! Lekce jsou zaměřené na základy tanečních oborů, které se prolínají s orientálním tancem (balet, moderní tanec), krokové variace a tvorbu ve skupině, vnímání našeho vnitřního světa i tanečního prostoru kolem nás, interpretaci a rozvoj pohybu, tanec v detailu, poslech hudby, práci s rekvizitou, zdokonalování taneční techniky a koordinace a mnoho dalšího. Zažijte to s námi a pošimrejte své kreativní duše! :)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora