Orient fusion
Orientální všehochuť pro pokročilé
Kurz "Orientální všehochuť pro pokročilé" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Orientální všehochuť pro pokročilé

(OP80105, pravidelný kurz, začátek: 7. 3. 2023, konec: 13. 6. 2023)

Kurz pro pokročilejší tanečnice všeho věku, které už mají něco odtančeno, ale nechtějí se na lekcích stresovat složitými choreografiemi a touží spíše po prožitku z tance, klidnějším tempu, stálé práci na technice a možnosti vyčistit si na hodině hlavu, užít si spoustu zábavy a radosti z pohybu, potkat podobně naladěné kamarádky a udělat něco pro sebe.

Hodiny jsou plné tance, část lekce věnujeme i nácviku choreografií, které jsou převážně ve stylu orient fusion - fúze orientálního tance s dalšími styly (balkan, gypsy, tango, flamenco, fan veils apod.), ale nezapomínáme ani na egyptské styly. S choreografií na konci semestru vystupujeme na show Centra tance.

Na závěr nás čeká jemné protažení a relaxace, abychom opečovaly tělo i duši.

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora