Centrum Tance logo
PortDeBras (Facebook)

PortDeBras (Facebook)

(PDBI77013, ct online (skupiny), začátek: 24. 11. 2021, konec: 22. 12. 2021)

PortDeBras v soukromé skupině na Facebooku se bude odehrávat u vás doma, v kanceláři či kdekoli si najdete čas. Evička vás pustí k sobě na návštěvu, abyste protáhli celé září. Lekce vám dodají potřebnou energii a také vás udrží v dobré kondici. To oceníte zejména, když obléknete přiléhavé šaty, sukně nebo plavky.  Lektorka… (pokračování níže)

středa 08. 12. | 18:30
60 minut

Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová

990 Kč

PortDeBras (Facebook) O kurzu

PortDeBras v soukromé skupině na Facebooku se bude odehrávat u vás doma, v kanceláři či kdekoli si najdete čas. Evička vás pustí k sobě na návštěvu, abyste protáhli celé září.

Lekce vám dodají potřebnou energii a také vás udrží v dobré kondici. To oceníte zejména, když obléknete přiléhavé šaty, sukně nebo plavky. 

Lektorka sama prosazuje zdravý životní styl a hlavně podle něj také žije. Kromě klasicky probíhajících lekcí PortDeBras zařadí funkční posilování těla a přidá i chutné zdravé recepty, které pomohou formovat postavu do krásy.

Být v pohybu je prostě radost.

PortDeBras

PortDeBras je originální cvičební aerobní program, který vás bude bavit. Spojuje prvky moderního tance a baletu s principy posturálního a balančního tréninku. Zakladatelem tohoto nového fitness fenoménu je Julia Papi. 

Plynulá sestava cviků harmonicky posiluje a protahuje svaly celého těla, mobilizuje páteř a zlepšuje pohyblivost kloubů. Velký důraz se klade na správné postavení a zapojení hlubokých svalů centra těla. Výsledkem je přirozeně ladný a zdravý pohyb.

PortDeBras zvyšuje flexibilitu, sílu i rychlost, díky aerobnímu charakteru se při něm spalují kalorie, ale jeho největším přínosem je radost z pohybu. Netradiční hudba ve stylu Chill Out a Ethnic Ambients dotváří specifickou atmosféru lekce. Taneční pohyby rozvíjejí koordinaci a kontrolu a zároveň nechají zapomenout na každodenní starosti. PortDeBras zvládne každý, nevyžaduje žádnou předchozí taneční nebo pohybovou průpravu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

CT online (skupiny)

Online lekce se koná v soukromé skupině na Facebooku. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky nebo piškoty. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora