Centrum Tance logo
PortDeBras: začátečníci a výše

PortDeBras: začátečníci a výše

(PDBP77599, pravidelný kurz, začátek: 13. 4. 2022, konec: 29. 6. 2022)

V kurzu si vyzkoušíme PortDeBras ve všech jeho podobách. Lekce klidnější zaměřené na techniku (principy zdravého pohybu především z Pilates), lekce tanečnějšího charakteru s krásnými choreografiemi do prostoru, lekce zaměřené na posílení a strečink - PortDeBras na podložce a také lekce silovější charakteru. Budeme také využívat… (pokračování níže)

středa 25. 05. | 17:00
60 minut

Květa Hofnerová
Květa Hofnerová
2 580 Kč

1 290 Kč

PortDeBras: začátečníci a výše O kurzu

V kurzu si vyzkoušíme PortDeBras ve všech jeho podobách. Lekce klidnější zaměřené na techniku (principy zdravého pohybu především z Pilates), lekce tanečnějšího charakteru s krásnými choreografiemi do prostoru, lekce zaměřené na posílení a strečink - PortDeBras na podložce a také lekce silovější charakteru. Budeme také využívat různé pomůcky (velké míče, elastické pásy - therabandy a válce - rollery). Všechny lekce pak bude spojovat plynulý pohyb - flow, protažení a posílení celého těla a v neposlední řadě radost z pohybu na příjemnou hudbu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky nebo piškoty. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Květa Hofnerová

Květa Hofnerová

S Květkou se můžete seznámit i v jejím videomedailonku a v medailonku její taneční skupiny Na dosah. Tanci se věnuje od r. 1997, kdy začala navštěvovat taneční obor při ZUŠ Litvínov. V r. 1999 se stala členkou taneční skupiny Křeč ZUŠ Litvínov – skupina se účastnila mnoha soutěží a pravidelně postupovala z regionálních kol na Mistrovství České…

Více na profilu lektora