<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Pilates rehab

Pilates rehab

(PP62411, pravidelná výuka, začátek: 5. 9. 2019, konec: 26. 9. 2019)

Přijďte si napravit záda, zlepšit držení těla nebo zlepšit pohyblivost kolen či kyčlí. Pilates rehab využívá poznatky z rehabilitace a fyzioterapie a kombinuje je s pilates metodou. Zaměřuje se na odstranění hyperkyfozy, hyperlordozy, plochých zad, skoliozy, problémy s koleny a kyčlemi.    

čtvrtek 19. 09. | 16:30
60 minut

Inka Houzimová
Inka Houzimová
660 Kč

330

Pilates rehab O kurzu

Pilates rehab

Přijďte si napravit záda, zlepšit držení těla nebo zlepšit pohyblivost kolen či kyčlí.

Pilates rehab využívá poznatky z rehabilitace a fyzioterapie a kombinuje je s pilates metodou. Zaměřuje se na odstranění hyperkyfozy, hyperlordozy, plochých zad, skoliozy, problémy s koleny a kyčlemi.

 

 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Inka Houzimová

Inka Houzimová

Inka se věnuje zdravotním formám cvičení od roku 2004. Neustále se snaží vzdělávat a nacházet inspiraci pro své lekce. Začínala u gymnastiky, v roce 2005 si ale udělala certifikovaný kurz pro instruktory pilates a od té doby se věnuje převážně tomuto cvičení.

Více na profilu lektora