<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 27. 05. 2019
Commercial dance: Začátečníci

event pondělí 27. 05. | 17:00
60 minut

Valerie Baráková
Valerie Baráková

140

Commercial dance: Začátečníci

Commercial dance

Budeme tančit naplno!
Taneční lekce, kde se kromě tvorby "tanečního videoklipu" v přeneseném smyslu, budeme věnovat také výrazu, který je neméně důležitý.

Doporučujeme všem, kteří se chtějí dozvědět více o světě, kde show must go on!

Commercial dance je tanec inspirovaný současným hudebním světem a tancem, který můžeme vidět ve videoklipech umělců jako je Beyoncé, Usher, Lady Gaga či Janet Jackson. Jde o kombinaci street dance, Hip-Hopu, R’n’B, ale i výrazového tance. V těchto hodinách je třeba nebát se uvolnit se, projevit svou osobnost, sex-appeal či váš smysl pro humor.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Valerie Baráková

Valerie Baráková

Vyučuji lekce high heels, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro jedince, kteří už zkušenosti s tancem mají. Myslím, že tento styl se těšíčím dál větší popularitě. Dále vyučuji lekce twerku, street dance, MTV dance a commercial dance. Momentálně dokončuji kurz fitness instruktora akreditovaný MŠMT ČR. Mé lekce Při výuce dbám na správnou…

Více na profilu lektora