• O lektorovi

  Valerie má za sebou školu lektora a tanečníka Filipa Jankoviče.
  Vyučuje lekce twerku, street dance, commercial dance (MTV dance) a high heels.
  Všechny lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro jedince, kteří už zkušenosti s tancem mají.
  Momentálně dokončuje kurz fitness instruktora s akreditací MŠMT ČR.

  Mé lekce


  Při výuce dbám na správnou techniku pohybů, jelikož jsem si sama vyzkoušela, jaké to je, si ničit pohybový aparát špatným pohybovým vzorcem. Poslední dobou mi přirostly k srdci především choreografie, které mají duši. Nemusí být fyzicky nijak náročné, chci především, aby se do nich lidé zvládli vcítit a prožít je. Myslím si, že choreografie je nejen potom mnohem zajímavější, ale že si ji také tanečníci užijí mnohem více.


  Já a tanec


  K tanci mě to táhlo už od malička. Skutečně jsem se však tanci začala věnovat asi před pěti lety. Začala jsem u twerku a dancehallu. Neskutečně mě bavila energie, která se v těchto tancích skrývá. Postupně jsem se dostala do skupiny, se kterou jsme pořádaly honorovaná vystoupení. Když se naskytla možnost workshopu s nějakým zahraničním tanečníkem, využila jsem ji. Vyzkoušela jsem si tedy například twerk a sexy dance s Polskou Domi, či afro a dancehall s tanečníkem přezdívaným Blaakow, lekce s Anet Antošovou a absolvovala jsem její lektorský kurz.

  Vyučovala jsem v tanečním a fitness studiu ve Znojmě. Dokážu kroky podrobně a srozumitelně vysvětlit opravdu každému. Později jsem se přestěhovala do Prahy a propadla lekcím Filipa Jankoviče - jeho high heels, tak i commercial dance.

 • Lekce

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového