Centrum Tance logo
Street Femme

Street Femme

(RB65930, pravidelná výuka, začátek: 24. 2. 2020, konec: 29. 6. 2020)

Podzimní kurz street femme bude obohacen i o lekce ve stylu ragga, vogue, vack, apod. Přidejte se do streetové skupiny s Wendy na Facebooku, ať vám neunikne žádné video z lekcí, dozvíte se tam i jaký styl vás bude příští lekci čekat, apod. 

pondělí 06. 04. | 19:00
60 minut

Wendy
Wendy
2 290 Kč

1 530

Street Femme O kurzu

Podzimní kurz street femme bude obohacen i o lekce ve stylu ragga, vogue, vack, apod. 
Přidejte se do streetové skupiny s Wendy na Facebooku, ať vám neunikne žádné video z lekcí, dozvíte se tam i jaký styl vás bude příští lekci čekat, apod. 

Street Femme

Streetový taneční styl, který je odvozen od sousloví femme fatale, což znamená žena s nadpřirozenou mocí, svůdná, krásná a okouzlující svými pohyby. Prvky tohoto stylu proto dávají důraz na ženskost, ladnost, ale také na sex appeal a přitažlivost. V ČR je tento taneční styl oblíbený mezi ženami, ale v zahraničí excelují i muži.

Chcete se ve svém těle cítit při tanci svůdně? Femme je ta správná volba !

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Wendy

Wendy

Motto: „Live to dance, dance to live.“ Tanec není jen koníček, pro mne je životním posláním, které ráda předávám ostatním. Pojďme si společně toto poslání užít na lekcích Femme, Shuffle a Street dance. Mé lekce jsou pro každého, kdo miluje hudbu, pohyb a zábavu. Styly, které učím Street Femme - streetový taneční styl s prvky ženskosti, ladnosti…

Více na profilu lektora