<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 03. 02. 2019
Shuffle dance pro úplné začátečníky

event neděle 03. 02. | 16:00
60 minut

Martina Panochová
Martina Panochová

180

Shuffle dance pro úplné začátečníky

O kurzu

V lekci si pomalu a srozumitelně vysvětlíme základní kroky shuffle, které budeme kombinovat a v závěru lekce je spojíme do jednoduché variace. Díky lektorčině umu budete cítit příval energie, dobré nálady a mít pocit, jak úžasně jste si zatančili.

Shuffle dance zvládne každý!

Stačí 3 lekce a už se budete moc přidat do kurzu schuffle dance, anebo se směle přihlásit na otevřenou lekci pro všechny.

Termíny: 13. 1. / 27. 1. / 3. 2. 2019 jsou šité přímo pro vás

Shuffle dance

ROCKERS UMÍ SHUFFLE! Dynamický tanec ve vás probudí moderního rockera. Zamilujete se do elektronické hudby, která vám udává rytmus. Shuffle je geniální tanec pro načerpání energie a duševní pohody.

Shuffle dance se vyvíjí od počátku 20. století a vychází z jazzu, contemporary a streetových tanečních stylů. Dominantou nejsou jen krokové variace jako Running man nebo T-Step, ale i pohyby ramen a bodymoving. Při shuffle dance zkrátka tančí celé tělo a mysl relaxuje.

Shuffle poprvé objevili v australském Melbourne. V klubech se stal tento tance oblíbeným společníkem a postupně ovládl taneční parket. 

Kdo ví, možná shuffle umí i australští klokani.

 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Panochová

Martina Panochová

Vzkaz pro klienty Tanec je energií mého života a tuto energii ráda předávám ostaním a nenechávám si ji jen pro sebe. Přijďte se proto odreagovat, užít si radost nejen z tance, ale také z hudby, hodit za hlavu starosti a problémy všedního dne a načerpat tu nejlepší náladu! Moje lekce jsou nenáročné, preferuji pohodu a příjemnou atmosféru v…

Více na profilu lektora