Waacking
Back to 70´
Kurz "Back to 70´" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Back to 70´

(RP82384, otevřená lekce, začátek: 28. 2. 2024, konec: 28. 2. 2024)

Na lekcích Back to 70´ na vás čeká báječná hudba, energie, osobitost, emoce, a hlavně disko! Kurz je zaměřený na taneční styly 70´ a 80´ let. V druhé polovině minulého století vznikalo mnoho stylů, locking, vogue, street dance a mezi jinými i waacking, na jehož prvky a základní elementy se v kurzu zaměříme.

Waacking vznikal v klubech v minoritních afroamerických a latino komunitách, které se inspirovali hvězdami stříbrného plátna, latinskoamerickými tanci, jazz dance, svými životy a hudbou!

Přijďte objevit svůj osobitý styl, krásu muzikality, improvizace a svobodu pohybu. Na kurzu očekávejte disko vibes, taneční rozcvičky, choreografie i improvizace a práci s hudbou i práci s výrazem. Tančit budeme hlavně na skladby ze sedmdesátých a osmdesátých let, ale třeba vás na lekci překvapím i něčím z úplně jiného soudku. Kdo ví, třeba se o sobě dozvíte něco nového.

Kurz je určen pro tanečníky všech barev, tvarů i velikostí :)

Alžběta Čápová

Alžběta Čápová

Jmenuju se Alžběta a s tancem randím už od základní školy. Už v tu dobu jsem se začala zabývat i tím, jak ho předat dál. Od choreografií se spolužačkami na školní zahradě jsem se dostala až ke spoluchoreografování vlastního sóla, které se umístilo na dvou celostátních přehlídkách scénického tance. A pak celkem přirozeně ke kurzu Lektor tance. …

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů