Commercial dance
Commercial dance
Kurz "Commercial dance" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Commercial dance

(RP83412, otevřená lekce, začátek: 11. 7. 2024, konec: 11. 7. 2024)

Už žádné nudné taneční hodiny! Vstupte do světa commercial dance, kde se taneční pohyby stávají živým soundtrackem vašeho života! S kombinací hip-hopu, jazzu a dalších tanečních stylů se budete cítit jako hvězda ve svém vlastním hudebním videoklipu. Zapomeňte na stereotypní cvičení a dejte svým pohybům život a energii!

Commercial dance je zábavný a přístupný, takže je oblíbený nejen mezi profesionálními tanečníky, ale také mezi lidmi všech věkových skupin, kteří rádi tancují a vyjadřují se skrze něj.

 

Lekce jsou otevřené všem, takže se nemusíte ničeho obávat. Stačí přijít v pohodlném oblečení, s dobrou náladou a připravit se na skvělý čas plný tance a radosti!

Diana Phan

Diana Phan

Jmenuji se Diana Phan (DiU) a je mi 28 let. Tanci se věnuji od svých 6 let (ano, v roce 2024 už to bude 22 let… :-) ), kdy jsem začala soutěžně tančit disco dance a později jsem přešla na hip-hop. Vyzkoušela jsem si také country tanec a občas ráda tančím i jiné žánry. Ke k-popu jsem se dostala v roce 2015, kdy jsem ho začala tančit ve Vietnamu,…

Více na profilu lektora