Street dance
TS DOPE BEAT
Kurz "TS DOPE BEAT" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

TS DOPE BEAT

(RP83597, otevřená lekce, začátek: 10. 7. 2024, konec: 10. 7. 2024)

Uzavřená taneční skupina Martiny Panochové. Členy týmu pečlivě vybrala lektorka. Pokud chcete být součástí skupiny, pak se ozvěte přímo lektorce Martině, anebo přijďte na trénink. Lekce nejsou vhodné ani určené pro začátečníky. Je potřeba mít zkušenost s tancem (styly: street dance, contemporary, twerking)

Martina Panochová je instruktorka fitness, skvělá učitelka s vysokoškolským diplomem, která má široký záběr tanečních i fitness stylů od street dance, dancehallu, shuffle dance, twerku až po kruhový tréninka a bodyforming. Nebojí se žádných výzev, je výborná performeka a moderátorka. Je empatická, přátelská a ví, co je legrace a co už je potřeba brát vážně.

Martina Panochová

Martina Panochová

Vzkaz pro klienty Tanec je energií mého života a tuto energii ráda předávám ostaním a nenechávám si ji jen pro sebe. Přijďte se proto odreagovat, užít si radost nejen z tance, ale také z hudby, hodit za hlavu starosti a problémy všedního dne a načerpat tu nejlepší náladu! Moje lekce jsou nenáročné, preferuji pohodu a příjemnou atmosféru v…

Více na profilu lektora