Centrum Tance logo
Začíná 09. 12. 2021
Twerking

Twerking

(TWB76314, pravidelný kurz, začátek: 9. 12. 2021, konec: 9. 12. 2021)

Budeme tančit naplno! Zaměříme se na tanec inspirovaný současným hudebním světem a tancem, který můžeme vidět ve videoklipech zahraničních umělců. Jde o kombinaci street dance, hip hopu, R’n’B, twerku ale i výrazového tance.Doporučujeme všem, kteří se chtějí dozvědět více o světě, kde show must go on!

čtvrtek 09. 12. | 20:15
70 minut

Egor Dulesov
Egor Dulesov

180 Kč

Twerking O kurzu

Budeme tančit naplno! Zaměříme se na tanec inspirovaný současným hudebním světem a tancem, který můžeme vidět ve videoklipech zahraničních umělců. Jde o kombinaci street dance, hip hopu, R’n’B, twerku ale i výrazového tance.
Doporučujeme všem, kteří se chtějí dozvědět více o světě, kde show must go on!

Twerking

Vypadá to jednoduše, ale je to pěkná makačka pro hýžďové svaly: To je twerking/twerk!

Twerk je úžasný způsob, jak spálit maximum kalorií, vydat ze sebe vše, řádně se zapotit a posílit  nejen hýžďové, ale i břišní a zádové svaly, při polohách na zemi dokonce svaly na rukou a výborně tak zapracovat na postavě. Na lekcích panuje maximálně pozitivní energie a ta nejlepší nálada. Twerk je vhodný rozhodně pro každého bez rozdílu věku, pohlaví či postavy.

Jestli nevydržíte sedět jen tak na zadku, tak určitě přijďte, protože:

  • se zaručeně pobavíte
  • rozhýbáte celé tělo v sexy choreografii, u které mužským divákům budou vypadávat panty a zvýší se akutní spotřeba kapesníčků
  • posílíte nejen lenivé svaly, ale i své sebevědomí
  • hodíte starosti daleko přes plot 

Twerk video ukázka! Shlédněte a zamilujete se do twerku ještě více ...

Lekce twerkingu většinou začínají krátkým protažením, zejména hýžďových svalů a poté je převážná část hodiny zaměřena na trénování jednotlivých prvků kombinovaných do nejrůznějších podob a zasazených do typické hudby. Na závěr jednotlivé prvky spojujeme do choreografie.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Vzhledem k pracovní době vrátného (do 20:00h) prosíme o příchod na kurz do 19:50h. Děkujeme a těšíme se na Vás!

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Egor Dulesov

Egor Dulesov

O mě v kostce Ahoj všem! Jmenuji se Egor Dulesov. Tancům se věnuji již od 2. třídy: latinsko-americké, klasické tance, zumba, twerk. Twerk dělám od roku 2018 a je nedělitelnou součástí mého života! Rád se účastním twerkových workshopů od skvělých lektorů / lektorek.Jsem technicky vzdělaný člověk, nicméně k mým hlavním koníčkům patří tance a zpěv.…

Více na profilu lektora