Centrum Tance logo
inFLOW&FIT (FCB soukromá skupina)

inFLOW&FIT (FCB soukromá skupina)

(UI77197, speciál online (soukromé skupiny), začátek: 19. 1. 2022, konec: 23. 2. 2022)

Často se nemůžeš rozhodnout mezi posilováním, tancem nebo jógou? Tak v tom případě je tato lekce pro tebe jako stvořená. Navíc máš šanci tančit přímo s tvůrkyní tohoto tanečního fitness programu. Během lekce tě čeká společné zahřátí, taneční průprava, lehká choreografie a závěrečné posílení s protažením a relaxací. Cvičením… (pokračování níže)

středa 26. 01. | 19:00
60 minut

Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová

1 190 Kč

inFLOW&FIT (FCB soukromá skupina) O kurzu

Často se nemůžeš rozhodnout mezi posilováním, tancem nebo jógou? Tak v tom případě je tato lekce pro tebe jako stvořená. Navíc máš šanci tančit přímo s tvůrkyní tohoto tanečního fitness programu.

Během lekce tě čeká společné zahřátí, taneční průprava, lehká choreografie a závěrečné posílení s protažením a relaxací.

Cvičením tohoto programu se ti zformují štíhlé svaly, zlepší stabilita a zvětší rozsahy tvých pohybů. To vše za zvuků příjemné hudby

Zkrátka vše v jedné lekci.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Speciál online (soukromé skupiny)

Soukromá skupina na Facebooku slouží k veškeré komunikaci s lektorem/lektorkou. Videolekce jsou umístěné na Youtube kvůli zachování kvality nahrávky. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
4. požádáte o přístup do skupiny
5. po potvrzení máte vše k dispozici
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové boty se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora