Balet
Balet: středně pokročilí
Kurz "Balet: středně pokročilí" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Balet: středně pokročilí

(YP82017, pravidelný kurz, začátek: 16. 2. 2024, konec: 28. 6. 2024)

Kurz je vhodný pro všechny ženy a muže, kteří se chtějí naučit tento krásný tanec. V lekcích se soustředíme na strečink, posilování, techniky, kombinace a choreografie. "Zasvěcení" mohou techniky zkoušet i na špičkách.

Každý kurz se naučíme jednu choreografii a na konci roku pořádáme studentskou "besídku", které se můžete účastnit jako diváci nebo jako účinkující - zatančit si před publikem a ukázat, čím pro vás tanec je a co ve vás probouzí.

Pokud máte o lekce zájem, ale jste začátečníci, lze se domluvit na úvodních individuálních lekcích, kde vás naučím základní techniku, abyste se mohli do lekcí zapojit.

Pokud vás balet zaujal, přijďte se na lekci podívat a domluvíme se na dalším postupu. Tento tanec se LZE naučit v kterémkoli věku :). Přijďte si splnit svůj taneční sen!

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Michal Mach

Michal Mach

Michal se věnuje tanci a józe již přes 30 let, a to jak profesionálně, tak jen tak pro potěšení. S Centrem Tance spolupracuje už od počátku jeho vzniku a vede zde lekce pro dospělé a seniory. Styl výuky vždy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých klientů (více o Michalovi se dozvíte ve videomedailonku).   K tanci se Michal dostal již v raném…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů