Centrum Tance logo
Začíná 21. 01. 2022
Leden 2022 - jóga s Petrou na Konopišti

Leden 2022 - jóga s Petrou na Konopišti

(ZW72817, víkendový pobyt, začátek: 21. 1. 2022, konec: 23. 1. 2022)

Pozor: změna termínu z ledna 2021 se víkend přesouvá na leden 2022! I v této náročné době je třeba věnovat pozornost pohybu a relaxaci v přírodě. To vše Vám poskytnou lekce jógy s Vaší oblíbenou lektorkou v krásném prostředí Golf & Spa Resortu Konopiště.Pojeďte s námi načerpat sílu a energii. Těší se na vás Petra Záveská… (pokračování níže)

pátek 21. 01. | 17:00
240 minut

Petra Záveská
Petra Záveská

3 290 Kč

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat
Leden 2022 - jóga s Petrou na Konopišti O kurzu

Pozor: změna termínu z ledna 2021 se víkend přesouvá na leden 2022!

I v této náročné době je třeba věnovat pozornost pohybu a relaxaci v přírodě. To vše Vám poskytnou lekce jógy s Vaší oblíbenou lektorkou v krásném prostředí Golf & Spa Resortu Konopiště.
Pojeďte s námi načerpat sílu a energii.

Těší se na vás Petra Záveská Duspivová.

Více informací k víkendu.

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Záveská

Petra Záveská

Pohyb je odmalička nedílnou součástí mého života. Přes různé druhy sportů jsem se dostala k tanci a vyzkoušela jsem mnoho tanečních stylů. Začala jsem klasickým tancem, později scénickým tancem a dostala se až k modernímu tanci a stepu.  Vystudovala jsem VOŠH v Praze a 8 let jsem měla angažmá v divadle Ant. Dvořáka v Příbrami. Působím v…

Více na profilu lektora