Centrum Tance logo
Začíná 22. 10. 2021
Supercalifragilisticexpialidocious V.

Supercalifragilisticexpialidocious V.

(ZW75040, víkendový pobyt, 22. - 24. 10. 2021)

Supercalifragilisticexpialidocious V. - pátý tanečně - relaxační víkend s Katkou Derouet, jehož mottem tentokrát je "Buď Superkalifradžilistikexpijalidózní!". V prostředí Sport V hotelu Hrotovice vás čeká nejen bohatý taneční program s Vaší oblíbenou lektorkou, ale i možnost relaxace, využití wellness, krásných procházek po… (pokračování níže)

pátek 22. 10. | 09:00
60 minut

Katka Derouet
Katka Derouet

4 290 Kč

Supercalifragilisticexpialidocious V. O kurzu

Supercalifragilisticexpialidocious V. - pátý tanečně - relaxační víkend s Katkou Derouet, jehož mottem tentokrát je "Buď Superkalifradžilistikexpijalidózní!".

V prostředí Sport V hotelu Hrotovice vás čeká nejen bohatý taneční program s Vaší oblíbenou lektorkou, ale i možnost relaxace, využití wellness, krásných procházek po okolí a samozřejmě pořádný kopec zábavy.

Podrobné informace

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora