Nemáte ještě přesné plány na léto, ale víte, že tanec a cvičení nesmějí chybět? Pořiďte si výhodnou letní permanentku a rezervujte si jen ty lekce, které se nekryjí s vaší dovolenou :-).
Upozornění: Od 20. 7. do 9. 8. probíhá v Praze v prostorách Václavského náměstí 36 rekonstrukce sálu č. 4 a sprch v šatnách. Během této doby není k dispozici část šatních skříněk a sprchy jsou zavřené úplně (toalety s umyvadly fungují bez omezení). Pokud by se výjimečně stalo, že na vás nevyjde skříňka, poprosíme vás vzít si věci do sálu. Sprchy jsou vám případně k dispozici na naší pobočce Politických vězňů 8 (4. patro), což je cca 10 minut chůze. (Ostatní pobočky – Politických vězňů a Čáslavská – v létě fungují beze změn.)
Permanentka platí na lekce typu:
S touto letní permanentkou máte k dispozici 10 vstupů na otevřené lekce, lekce v rámci pravidelných/otevřených letních minikurzů, ukázkové lekce a tréninky bez lektora od 29. 6. do 13. 9. 2026 na jakékoli pobočce Centra Tance Praha.
Důležité informace:
Více o permanentkách v Podmínkách účasti
Hledáme pro vás lekce, počkejte prosím…