Pole dance
Multipole: tricks, combos, spinning, choreo
Kurz "Multipole: tricks, combos, spinning, choreo" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Multipole: tricks, combos, spinning, choreo

(GP79814, otevřený kurz, začátek: 5. 5. 2023, konec: 12. 5. 2023)

Lekce na sebe většinou nenavazují, do kurzu je možné nastoupit i v jeho průběhu, popř. přijít jen jednorázově na jednu lekci. Lektorka vám zadá lehčí prvky, případně se vám bude více věnovat v rychlejším tempu. 

Kurz je jedinečný nejen díky tomu, že jej vede několikanásobná mistryně ČR a světa v pole sportu, ale také svou neobyčejnou náplní.

Každá lekce je věnována určité části pole dance, bez které se žádná správná poledancerka neobejde a kterou potřebuje.

V kurzu se objeví lekce zaměřené na techniku, tvorbu choreografií, triky a kombinace, triky v točivém módu (spinning pole), frame up na vysokých podpatcích (platformách), synchronizace pro skupinová vystoupení, triky pro dvojice.

Důležité upozornění: Kurz povede Růženka Kunstýřová, lekce nebudou suplovány. Lekce, které nebude moci Růženka odučit budou nahrazeny prodloužením kurzu.

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Chcete se s Růženkou pořádně seznámit? :-) Mrkněte na její videomedailonek. Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů