Centrum Tance logo
Začíná 08. 08. 2022
Acrobatický příměstský tábor v Praze

Acrobatický příměstský tábor v Praze

(HP75930, tanec pro děti, Pondělí až pátek 8.–12. 8. 2022, 8:00-16:00)

Acrobatický příměstský tábor je určen pro děti a teens od 7 do 15 let. Osm hodin gymanstiky, pole dance a vzdušné akrobacie, zábavných her a soutěží doprovázených výtvarně tvůrčí dílnou.  Program zaštiťují zkušení lektoři tance s pedagogickým vzděláním.  Výstupem z celého týdenního programu bude představení pro rodiče v pátek… (pokračování níže)

pondělí 08. 08. | 08:00
480 minut

EvoLucie Denisa Chlustinová
EvoLucie, Denisa Chlustinová

2 990 Kč

Acrobatický příměstský tábor v Praze O kurzu

Acrobatický příměstský tábor je určen pro děti a teens od 7 do 15 let.

Osm hodin gymanstiky, pole dance a vzdušné akrobacie, zábavných her a soutěží doprovázených výtvarně tvůrčí dílnou. 

Program zaštiťují zkušení lektoři tance s pedagogickým vzděláním. 

Výstupem z celého týdenního programu bude představení pro rodiče v pátek 12. 8. od 16:10 v Centru Tance Palmovka na Novákových 22. Účastnici předvedou taneční vystoupení propojené dějovou linkou a vizualizací vytvořených kulis. Buďte přitom, až vaše děti budou zářit!  

Program: 

  • Aerial hoop, pole dance, gymnastika, latinskoamerické tance, fit dance
  • Líčení, česání, oblékání - naučíme se, jak se připravit na vystoupení a soutěž

V ceně je zahrnuto: kompletní program, ovoce a pitný režim v průběhu dne 
V ceně není zahrnuto: svačiny (lze dát do lednice), obědy (budou objednávány a hrazeny zvlášť)

Do poznámky k přihlášce uveďte věk dítěte. Pokud má narozeniny v týdnu konání příměstského tábora, napište i datum narození.

Veškeré dokumenty zašleme dle aktuálně platných pravidel MZČR před začátkem konání. Samozřejmě je potřeba donést platné potvrzení o zdravotní způsobilosti od dětského lékaře. 

Podrobné informace o akrobatickém příměstském táboru!

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

EvoLucie

EvoLucie

Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí,…

Více na profilu lektora
Denisa Chlustinová

Denisa Chlustinová

Tanec vás může změnit. Z mužů může dělat muže, z žen ženy. Tanec Vám zlepší kondičku, naučí Vás krásné vzpřímené držení těla, naučí Vás vnímat sama sebe, poslouchat hudbu, dodá Vám odvahu do života, dodá Vám určitou životní sílu, energii, naučí Vás nevzdávat se, ale především - naučí vás radosti z pohybu. Při vedení lekcí je mi největší odměnou…

Více na profilu lektora