Centrum Tance logo
Acrobatický příměstský tábor v Praze

Acrobatický příměstský tábor v Praze

(HP75930, tanec pro děti, Pondělí až pátek 8.–12. 8. 2022, 8:00-16:00)

Akrobatický příměstský tábor je určen pro děti a teens od 7 do 15 let. Osm hodin gymnastiky, pole dance a vzdušné akrobacie, zábavných her a soutěží doprovázených výtvarně tvůrčí dílnou. Letos na téma Když víly tančí aneb O víle, která tančit neuměla.  Program zaštiťují zkušení lektoři tance s pedagogickým vzděláním.  … (pokračování níže)

čtvrtek 11. 08. | 08:00
480 minut

EvoLucie Denisa Chlustinová
EvoLucie, Denisa Chlustinová
3 590 Kč

1 436 Kč

Acrobatický příměstský tábor v Praze O kurzu

Akrobatický příměstský tábor je určen pro děti a teens od 7 do 15 let.

Osm hodin gymnastiky, pole dance a vzdušné akrobacie, zábavných her a soutěží doprovázených výtvarně tvůrčí dílnou. Letos na téma Když víly tančí aneb O víle, která tančit neuměla. 

Program zaštiťují zkušení lektoři tance s pedagogickým vzděláním. 

Výstupem z celého týdenního programu bude představení pro rodiče v pátek 12. 8. od 16:10 v Centru Tance Muzeum, Politických vězňů 8, Praha 1. Účastnici předvedou taneční vystoupení propojené dějovou linkou a vizualizací vytvořených kulis. Buďte při tom, až vaše děti budou zářit!  

Program: 

  • Aerial hoop, pole dance, gymnastika, latinskoamerické tance, fit dance
  • Líčení, česání, oblékání - naučíme se, jak se připravit na vystoupení a soutěž
  • Na závěrečné vystoupení na kruhu si víly zajistí černé legíny bez potisku a bílé tričko bez potisku vhodné k nazdobení. Zakoupí si také tuto vílí sukénku v jakékoliv barvě (kromě černé a bílé, cena je 239 Kč).  Prodejna je kousek od Jiřího z Poděbrad a lze se tam zastavit osobně a vyzkoušet velikosti. 

V ceně je zahrnuto: kompletní program a pitný režim v průběhu dne, obědy 
V ceně není zahrnuto: svačiny (lze dát do lednice)

Do poznámky k přihlášce uveďte věk dítěte. Pokud má narozeniny v týdnu konání příměstského tábora, napište i datum narození.

Veškeré dokumenty zašleme dle aktuálně platných pravidel MZČR před začátkem konání. Samozřejmě je potřeba donést platné potvrzení o zdravotní způsobilosti od dětského lékaře. 

Podrobné informace o akrobatickém příměstském táboru!

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

EvoLucie

EvoLucie

Věřím, že mi dáte za pravdu, že nejhorší (fyzický i mentální) trénink je ten, který se nikdy nestal. Zažijte se mnou evoluci tance a pohybu!  Podrobněji se s EvoLucií můžete seznámit díky jejímu videomedailonku. Aerial hoop je pro každého, kdo má alespoň půlroční taneční či sportovní základy. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a…

Více na profilu lektora
Denisa Chlustinová

Denisa Chlustinová

Tanec vás může změnit. Z mužů může dělat muže, z žen ženy. Tanec Vám zlepší kondičku, naučí Vás krásné vzpřímené držení těla, naučí Vás vnímat sama sebe, poslouchat hudbu, dodá Vám odvahu do života, dodá Vám určitou životní sílu, energii, naučí Vás nevzdávat se, ale především - naučí vás radosti z pohybu. Při vedení lekcí je mi největší odměnou…

Více na profilu lektora