Centrum Tance logo
Jóga pro zdravá záda

Jóga pro zdravá záda

(JP70768, pravidelný kurz, Středa 19:00-20:00)

Milé klientky a milí klienti z kurzů Petry Záveské, nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás proto zpět do našich sálů na Politických vězňů 8, Praha 1. A protože rozpis lekcí avizuje malé změny, posíláme vám přehledně rozepsaný rozvrh.  Pondělí 16:30-17:30 vitální jóga 17:30-18:30 power jóga Úterý… (pokračování níže)

středa 23. 06. | 19:00
60 minut

Petra Záveská
Petra Záveská
3 390 Kč

170 Kč

Jóga pro zdravá záda O kurzu

Milé klientky a milí klienti z kurzů Petry Záveské,

nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás proto zpět do našich sálů na Politických vězňů 8, Praha 1. A protože rozpis lekcí avizuje malé změny, posíláme vám přehledně rozepsaný rozvrh. 

Pondělí

  • 16:30-17:30 vitální jóga
  • 17:30-18:30 power jóga

Úterý

  • 18:00-19:00 dance jóga
  • 19:00-20:00 chi-toning

Středa

  • 17:00-18:00 power jóga
  • 18:00-19:00 chi-toning
  • 19:00-20:00 jóga pro zdravá záda

Kurz ranní jógy s Petrou nebudeme otevírat. Nabízíme, aby se klienti připojili do jiného kurzu v odpoledních hodinách. 

Těšíme se na vás. Před příchodem si ještě přečtěte informace o nutnosti testování níže.
(oficiální dokument "Mimořádné opatření vlády..", aktualizace 24. 5. Mimořádné opatření očkování)

Jóga pro zdravá záda

Ideální řešení důsledků sedavého stylu života i jednostranného přetěžování svalů a pohybového aparátu v zaměstnání či při sportu.

Lekce jsou vhodné pro všechny, kterým záleží na správném držení těla a na zdravé, pružné a bezbolestné páteři. 

Lekce jsou zaměřeny na preventivní protažení a zároveň posílení zad, a s nimi souvisejících partií. Jednotlivé cviky vycházejí z jógy a ze systému rehabilitačních cviků L. Mojžíšové. Velký důraz je kladen na to, aby byly cviky prováděny správně a byly tak přínosem pro každého. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Petra Záveská

Petra Záveská

Pohyb je odmalička nedílnou součástí mého života. Přes různé druhy sportů jsem se dostala k tanci a vyzkoušela jsem mnoho tanečních stylů. Začala jsem klasickým tancem, později scénickým tancem a dostala se až k modernímu tanci a stepu.  Vystudovala jsem VOŠH v Praze a 8 let jsem měla angažmá v divadle Ant. Dvořáka v Příbrami. Působím v…

Více na profilu lektora