Centrum Tance logo
Jin & Jang jóga

Jin & Jang jóga

(JP76928, pravidelný kurz, začátek: 19. 1. 2022, konec: 13. 4. 2022)

Prosíme o pochopení, že toto jsou skvělé, ale nestandardní lekce / kurz v tom smyslu, že se může stát, že v den konání lekce (středa poledne/odpoledne) může dojít ke zrušení lekce pro malou obsazenost. Máte-li o lekce zájem, prosíme proto, hlaste se předem. Prosíme též mějte ve středu mobil u sebe, pokud jedete pouze na tuto… (pokračování níže)

středa 26. 01. | 20:00
60 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris
2 790 Kč

2 576 Kč

Jin & Jang jóga O kurzu

Prosíme o pochopení, že toto jsou skvělé, ale nestandardní lekce / kurz v tom smyslu, že se může stát, že v den konání lekce (středa poledne/odpoledne) může dojít ke zrušení lekce pro malou obsazenost. Máte-li o lekce zájem, prosíme proto, hlaste se předem. Prosíme též mějte ve středu mobil u sebe, pokud jedete pouze na tuto lekci/kurzu. Děkujeme za pochopení.

První část lekce je vždy klidová (jin) se zaměřením na hlubší struktury těla (pojivové tkáně, klouby, atd.), v druhé části naopak zapojujeme víc fyzickou, svalovou aktivitu. Ke konci lekce se vrátíme ke zklidnění.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

  Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora