Orientální tanec
Kouzlo orientálního tance
Kurz "Kouzlo orientálního tance" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Kouzlo orientálního tance

(OP80531, pravidelný kurz, začátek: 21. 9. 2023, konec: 8. 2. 2024)

Kouzlo orientálního tance v kombinaci s Klárou ve Vás probudí krásnou, ladnou, sebevědomou a usměvavou ženu. Během prvních lekcí si ukážeme prvky s hedvábnými vějíři, které si postupně spojíme do fusion choreografie. Budeme opakovat i jednoduchou choreografii se závojem na krásnou pomalou hudbu (pro nováčky zopakujeme, nebojte se). Těšit se můžete i na radostné protančení na pohodovou hudbu. Klára v lekcích dbá na to, aby taneční variace nebyly moc náročné, abyste si tanec opravdu užili, vyčistili hlavu, naučili něco nového, aby hrála příjemná (někdy rychlejší ;-)) hudba a aby nebylo moc té nudné teorie a techniky (i když bez ní to samozřejmě nejde). Kurz je vhodný pro všechny, kdo mají zvládnuté základní prvky (kroužky a osmičky horizontální/vertikální, velbloud, koník, různé druhy shimmy a akcenty boky, drop kick).

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie. Nicméně vždy se probírá jen část variací a lze tedy bez problémů absolvovat i jednotlivé lekce.

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Klára Stáňová

Klára Stáňová

Lekce s Klárou jsou pohodové a krásně si na nich „vyčistíte“ hlavu… a rozhodně také propotíte tričko. Procvičíte si na nich techniku, improvizaci, stínování i choreografie. Klára hodně dbá na to, aby vynikla osobnost každé tanečnice a hlavně aby na lekci byla dobrá nálada.   Motto: "A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů